Új hozzászólás Aktív témák

  • zsborbas

    aktív tag

    válasz sasa311 #663 üzenetére

    Igen, több is van :D Eddig már 3-at láttam egyszerre :D De nem akarom a búvóhelyüket megbolygatni, úgyis kiderül hamarosan mennyien vannak.
    A növényeken van alga bőven, a két nagy algaevő nem kajálta kb 2 hétig. Most viszont előjöttek és nekiestek rendesen. Ilyen fű, sás szerű növényem van ami indákkal szaporodik és nagyon szapora (már 4 kis hajtás van rajta, olyan 10 cm-esek és mindezt 3 hét alatt produkálta az egyik növény, a másikon még csak 1 hajtás van de az még pici), meg egy másik bokrosabb fajta, nagy levelű. A fű szerűből 3 tő, a másikból 2 tő. Nem tudom a nevüket. Majd csinálok képet róluk és feltöltöm valahová. A hajtásokat gondolom majd egy idő után le kell választani a nagy növényről. Gyökerük már úgyis van.

    Két kérdés: a lány anci hasa közepéből lóg ki valami. nem tudom mi lehet az, bár van egy sejtésem :D kb olyan hosszú mint maga a hal, kb 9 cm. Ha nem tűnik el róla, csináljak vele valamit? Megpróbálok képet csinálni róla, de nem lesz könnyű, nem szereti a rivaldafényt :D
    Másik kérdés: mennyi időnként párzanak az ancik?

    A szumátraira visszatérve: hoztam ma még 4 db-ot hozzájuk, így már 6-an vannak. A kicsi lerágott farkú is szépen beállt közéjük és most együtt bandáznak :D

    Szóval zajlik az élet az akiban :D És a legszebb az egészben hogy 3 hete lett berendezve :D

    Az a spirulina tabletta az a zöld színű kerek valami ami kifejezetten algaevőknek van, és olyan 350-400Ft körül van?

    [Szerkesztve]

    ASUS M4A785D-M PRO, x3 435@x4 B35 @3.2GHz, 2x2GB Kingmax DDR2-1066, Sapphire HD4670

Új hozzászólás Aktív témák