Új hozzászólás Aktív témák

  • xxxjjjkkk

    senior tag

    válasz Silentfrog #29018 üzenetére

    igen, ha van jó vétel, kis 30literes nanot akarok szűrni vele(kövezzetek meg, de kell a nagy szűrő, ha nem akarok kinlódni, nagyon sok problémát meg tud oldani a nagy szűrőközeg, lefojtani meg le lehet)
    de 17,5 a GA ban az új, tehát innentől kezdve a 10-15 közötti gari nélküli hiányos nem jön szóba
    még, ha egy 5-6 éves lenne 10 ért, minden tartozékkal, tényleg szép állapotban, jó helyről azt mondom jó, de ha kell új szivacs 1500+cső 1500+kifolyó 2-3 ezer stb ott vagyok, hogy + 5 ezer, és nem éri meg, + ott a rotor kerámiatengely stb
    a dupla csap, meg nem érdekel, mert évente 1x kéne szétszedni, a hydor prof 600 at szedem szét 4-5 havonta 200literbe, akkor is csak a purigen miatt
    de ki lehet fogni, szomszéd 4 ezerért vett egy kis atmant, az is jó volna

    azt számolgattam, hogy ha csak maga a szűrő 5ezer, használható rotorral, forgórésszel, az éri meg, mert durván 5 ezret rá kell még költeni, de annyirért meg nem fogja senki eladni, mert én sem adnám el
    vagy ha lenne egy még garis reális áron, azzal is kiegyeznék

    ez épp 9 ért volt fenn, de egy 15 éves szűrő az megint nem jó, hiába mennek 25 évet, nem ismered az előéletét, lehet állt 5 évet, a torka véres tömítések szarok, egy órát ment víz nélkül stb
    Ha pl Bringasisti arulná a 15 éves szűrőjét, tőle meg merném venni

    szóval, ha lesz valami nagyonnagyon alkalmi vétel, akkor veszek, ha nem, akkor inkább nem kockáztatok, és veszek egy újat

    "Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

Új hozzászólás Aktív témák