Új hozzászólás Aktív témák

  • mykos

    aktív tag

    válasz hawk3ye #706 üzenetére

    Igazából van egy airsoft nagy fórum ahol minden minden le van írva [link] azért gyorsan válaszolok amire tudok ;)
    1. Mindkettő befagy bizonyos hőmérséklet alatt, full fémnél azt hozzák fel, hogy nincs szán/szánakasztó törés...de pl egy marui(TM) pisztoly is fémvázas és csak a burkolat ABS az ottani törvények miatt...A full fém hátránya, hogy sok gázt eszik.
    2. Légfegyvernek minősülnek (0.08J-7.5J). 18 év felett vásárolhatsz csak, szállítás kitárazva, lőszer külön csomagolva, és az egész jól becsomagolva lőtér-otthon, otthon-lőtér között. Nincs rajtuk, hogy másolat, sőt gyakran megveszik a jogot az igazi fegyver gyártójától hogy az eredeti jelzésekkel lássák el.
    3. Általába a mezei Airsoftos tm, ca, G&G, ICS puskákkal találkozik, pisztolyból meg TM, UHC,HFC, KWA, KWC, KJW. WE-ről nem tudok semmit se, láttam pár pisztolyát a neten, egy helyen írták hogy inkább a TM hi capát...de ennyi.
    4. Írjál emilt kefehunak, aztán csak kiderül:) Telefonon tudsz rendelni a 44-esből is [link]

    v.ki: Igazából nem tudom hány nagyobb játékon voltál kinnt, vidéken ahol gyakrabban játszanak cyma/well fegyverekkel oda nagyon jó az alap marui, viszont nagy játékon egy minimális tuning jól jöhet alapból 260-280FPS körül lőhet az AK, 330-360FPS-el már mindenhol jól lehet játszani, 330 az egy M100-as tuningrugó és csapágycsere, oylan 7ezer forintos költséggel...én nem vennék garival alap AEG-et, mert tudom bármi van javítható :U

    AS8935G, TM G3 Custom, TM DE .50 AE HK, SGS2, SG Alpha ghfr77vvt76buzzu89v 6ztt

Új hozzászólás Aktív témák