Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kiskuplung

    őstag

    válasz Dyingsoul #9342 üzenetére

    Most erre mit lehet mondani? A Lone Echo is 8-9 óra volt, 40 USD. Szerintem igen, megéri.
    Nagyon sok munka van ezekben a szoftverekben, és pontosan azért kell ezeket támogatni.
    Ősi közhely, de ez a 8 pénz is annyi, mint egy mozis este ára. Akkor most melyik is éri meg jobban?

    Amúgy miért szégyen a 8 óra játékidő? Most néztem, a Doom 2016 sztorija 11 óra volt, előtte a Tomb Raider-rel játszottam, az se több 12nél. Ahol sztori van, és nem holt unalmasan tálalva, grindeléssel teletűzdelve, ott egységnyi idő alatt ennyi szórakozást tálalni. Szerintem korrekt.

    A multis témához: ezek a programok pont arra mennek rá, hogy alig kell hozzá valami, legyártanak pár pályát, fegyvert, aztán toljad neki a 10 évesek ellen.
    Ami pl. Hearthstone-ban még elmegy, mert legalább nem hallom, de Oculusban különösen irritáló, hogy közel a 40-hez kissrácok ellen játszok (főleg, ha még le is nyomnak :D) De ez az én preferenciám, tudom, hogy jópáran szeretettek multis játékokat játszani. Nem vagyunk egyformák.

Új hozzászólás Aktív témák