Új hozzászólás Aktív témák

  • kiskuplung

    őstag

    Bocsi hogy megpróbálok ontopic lenni az amazonozás és Project cars-os warezolás közepette,de megjelent az Oculus store-ban a Xing : The Land Beyond

    Azért örültem neki és vettem meg, mert valami nyugisra vágytam a Don't knock twice után, amit most megint félbehagytam, heves szívroham miatt. :U

    Tapasztalataim 1 óra után: gyönyörű a játék, a meditációs programoknál is szebb. Remekül skálázható is, és jó VR játékhoz híven, itt már menüből tekergethető a supersampling, és "online" mutatja is az FPS-t, ahogy az ember tekergeti az effekteket.
    Technikailag és művészileg tökéletes. A nehézségről még nem tudok nyilatkozni, mert még csak az első tutorial pályát csinálom, és hát itt még nincs olyan fejtörő, amin igazán gondolkodni kellene. Remélem, azért legalább olyan jó lesz mint a Mages Tale.

    Az irányítás Touchos, és nagyon egyszerű. Gyerekkel is ideális szórakozásnak néz ki.

    A kommentek szerint kb 12 órányi játékidő van benne, szerintem megéri a 20 dolcsit, amennyiért adják.

Új hozzászólás Aktív témák