Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #15779328

    törölt tag

    Arra jutottam, hogy qurva jó kijelzője van a G2-nek, DR2 tényleg mintha monitort néznék, DE...
    G2 steam vrss 50% az kb index 100%, a kép szebb de az fps kevesebb, de nem is ez a fő gondom, hanem mintha lassabb lenne a követése, mert mikró laggok vannak de dögivel, az fps-en nem látszik de nagyon zavaró, gondolom a motion cockpit miatt.
    Kontroller nélkül nem vezérelhető, az indexben fejmozgással és a fejszettbe épített gombbal minden vezérelhető.
    A fov.. az nagyon gáz, viszont nagyon kényelmes, de meleg.
    A szemtávolság állítás is nagyon gáz, máshova kell állítanom mint amim van! :F
    A kontrollerekkel nincs bajom azon kívül, hogy nincs beépített akksija.
    Az egész szoftveres kezelhetősége nem jön be, nem átlátható, zavaros nekem, nem lehet bezárni az mr ablakot, mert akkor kilép a steam vr-ből is! :F Mi a szarnak kell a háttérben futnia, hogy elvegyen a teljesítményből? Lehet én bénázok.
    A padló kalibrálása.... erről nem is írok úgy felb...ta az agyam.
    A kijelző az brutális, elindítottam 150%-al :Y , csak jelenleg nincs ami meghajtsa, és ez a fő bajom. Szerintem 2022.,de arra már jön más is.
    Füles index minőség, fejpánt közelít.
    Összességében nem rossz, de nem nekem való, amit kiemelnék hogy motion cockpittel felejtős, a másik meg hogy jelenleg nincs mivel meghajtani, a többi hibájával megbarátkoznék!

Új hozzászólás Aktív témák