Új hozzászólás Aktív témák

  • Danny365

    őstag

    válasz Dyingsoul #271 üzenetére

    Mekkora a különbség? Bőven nagy. És ne magára a szemüvegre gondolj, hogy milyen kényelmes meg ilyesmi, hanem a tartalomra. Play Store-on nagyon kezdetleges, béna VR cuccok vannak, szerintem azok senkinek nem hozzák meg a kedvét a dologhoz. No meg amit észrevettem, hogy tegnap letöltöttem valami hullámvasútas Cardboard appot Play Store-ról és a GearVR-en keresztül megnéztem (így maga a "szemüveg" ugyanúgy funkcionál, mint a tied, tehát semmi extrát nem nyújt). Valami borzasztó volt. A fejmozgás élvezhetetlenül darabos volt, amit egy Oculus Store-ból leszedett cucc sem produkált. Nem tudom, mi lehetett az oka, de olyan volt, mintha valami brutál fps limit lett volna rajta, közel sem hozta a vajsima 60 fps-t, amit a szemem megszokott már.

    Lehet az is közre játszik, hogy a low persistence mode a GearVR-en kívül nem működik (hogy pontosan mi is ez, nem néztem annyira utána), de mintha ilyesmihez lenne köze.

    Ha van már kompatibilis telefonod, akkor megérheti a dolog, főleg, hogy egyre több dolog érkezik rá minden héten. Ha még telefont is kell hozzá venned és csak emiatt vennél, akkor annyira már nem. Én legalábbis erre nem fizetnék ~170k forintot.

    Melegedést egyébként én nem tapasztaltam hosszabb távon sem, bár olvstam, mintha a sima S6/S6edge jobban melegedne, mint a Note5/edge+.

Új hozzászólás Aktív témák