Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sagesz93

    addikt

    válasz csabi94 #4734 üzenetére

    Hali,

    Szerintem ami a tuti az az 1,9 8v és 2,4 10v. Nekem az utóbbi van, 5-6 liter között el lehet vele járni simán. A rozsdára kell figyelni, rejtett helyeken jön elő amit takarnak a zajcsillapítók és egyéb borítások. Illetve az alját is meg kell lesni. A motorral nagyon mellélőni nem lehet, ha jót sikerült venni, tartós darab(nyilván ha az ember alapból már egy döglöttet vesz, vagyonokat rá lehet költeni rövid időn belül). Elektronikai zűrök előfordulnak, légzsák kontakthibák és egyéb apró (de annál bosszantóbb) elektromos dolgok.. nem mai autóról van szó, szerintem nem egyedi eset, nem lehet a típusra fogni. Az első futómű ami még érzékeny a hazai utakra, de szerintem erről már hallottál... normális cserealkatrészekkel kezelve a problémát nem kell havonta futóműveshez járni, mint amennyire páran eltúlozzák ezt.
    Láttam én is ezt a hirdetést, előtte pár nappal hordták le az embert aki hirdette, hogy valakit átvágott, én nem vennék emiatt tőle autót, de ha nem rohad ez a konkrét példány (de szerintem sajnos valahol biztos), akkor tényleg jó áron van.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák