Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Skynet258

    veterán

    válasz Ear001 #38739 üzenetére

    Én értem vadkörte cinizmusát, pont a másik oldalról közelített mint ahogy ti levettétek (nem cigam-ot támadta csak ő volt a példa hozzá). ;)
    Amúgy inkább segítsetek eldönteni vegyek-e M2 mini-t vagy ne. :DDD
    Basszus hetek óta rágódok rajta. Jelenleg van egy egész tűrhető PC-m de igazából csak netezek rajta, erre meg elég lenne egy ilyen kis dög is...
    Kérdés ha spórolnék és az alapot venném (8/256) akkor vajon elbírja-e a kissé hardcore tab kezelési szokásomat Edge-ben (jelenleg olyan 120 lap, van, hogy kicsit több szokott lenni). Ne azt firtassuk, hogy ez mennyire hülye dolog vagy sem, hajlamos vagyok középső kattintani linkekre/cikkekre ami később érdekelhet, és pár nappal később olvasom csak el. Ezen nem változtatnék, de elég ehhez a mac mini? Közben nem vágok videót és zenét sem szerkesztek, szóval tényleg pure böngésző, de az heavy módon (persze van benne Youtube és pár Mb-os oldal is ugyanúgy, szóval vegyes a dolog).
    Sajna nem volt dolgom még mac géppel így semennyire sem tudom belőni a dolgot. :( Most 16GB RAM van és egy 8 magos Ryzen 7 5700G proci, SSD, így minden pöcc röff. Hozza ezt az alap mini? Számok szintjén persze nem, de mégis csak más OS, (hátha jobban meg van írva), más architektúra...

    Előre is köszi! :R

Új hozzászólás Aktív témák