Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BenHans

    addikt

    válasz mephi666 #143363 üzenetére

    Láttam miket csinált, én nem szeretem a 'poolt, de Ali és Salah miatt nem is tudom utálni, pont mint a régi juvét pl Marchisio miatt, és emiatt nagyon sajnáltam azokat a meccseket, nem érdemli meg a sorstól és a szurkolóktól, hogy ez történjen.

    Volt egy nagyobb és több apróbb kihagyása, kapusposzton a legfontosabb a flow.
    Ha picit is meginog benned valami akkor a ketrec összenyom és mész le a spirálban, egy döntő fontosságú helyzetben eső hiba után legalább 5 kiváló meccs kell, hogy újra összerakd magad. Minél előrébb vagy annál kevésbé számít egy hiba, ő az utolsó vonal, ott nincs elcsúszás, ott nincs talp alatt elsurranó labda, mert ott nem annyi az egész hogy mondasz annyit, hogy b+ és mész tovább.

    Tibiajax: Ugye Degecről vagy?! :DDD Kezd megenyhülni a topik, erre bedobod a szent kézigránátot. :))

    ---- ----
    Bayern ellen hogy lecsúszott Younesnak. :Y

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

Új hozzászólás Aktív témák