Új hozzászólás Aktív témák

  • Tibiajax

    nagyúr

    válasz 7600 GS #65993 üzenetére

    legyen igazad, mint mindig...
    de én félek

    az este leadták a legutóbbi két nou camb-beli meccset is a münchen ellen, néztem őket. konklúziót le lehetett azért vonni a legutóbbi 0-3 után.. azért az a Barca meg a mostani Barca között borzasztó nagy szakadék tátong. akkor ugye nem játszott Messi, plusz elöl nem volt senki csak Villa meg egy Pedrocska.. középen Xavi meg Iniesta, hátul meg Song, Bartra..... na most azért az egy elég felállás volt, nem is tudom, mit akartak egyáltalán. szegény Villanova csak álldogált a vonal mentén aztán lesütötte a fejét
    a ma esti csapattal nem lehet összehasonlítani majd, de Pep jön vissza egy már megint überbomba Münchennel, elöl a két szerencsevadásszal, azért a félsz borzasztóan bennem van így is. beállnak bunkerezni Dante-ék aztán ezzel telik is az idő gyorsan majd. aztán egy kontra ne adj isten, valamelyik falábút kiugratják... loholhatunk megint az eredmény után

    de bízunk Suarezben, akivel hál istennek végre egy igazán kiszámíthatatlan ékünk van, bízunk Messiben aki élvezi a játékot, bízunk Ini és Busq stabilitásában, bízunk Mascerano takarításaiban, van végre megbízható kapusunk is, szóval...

    Meglátjuk!
    csak Junior is legyen top és élvezze.

Új hozzászólás Aktív témák