Új hozzászólás Aktív témák

  • Skipp

    senior tag

    válasz szab.tam #46155 üzenetére

    én azt gondolom, hogy az átlagjúzernek nem a stadionépítés az igazi problémája
    hanem az, hogy és milyen mértékben zajlik

    legyen debrecennek, fradinak új stadionja, mert talán átlagban félig/harmadig megtöltik átlagban + nemzetközi meccsek, rendben van

    de az, hogy pl ide szombathelyre 15 ezer férőhelyes stadion.... minek? a stadionépítős topicban is leírtam, hogy itt maximum 2 meccsen lenne esély nagyobb nézőszámra, fradi és zete ellen
    beígérték választás előtt, ha lesz is belőle valami teljes pazarlás lesz a megépítése, még nagyobb bukta az üzemeltetése

    és ez a pazarlás szúrja az emberek szemét, nem az, hogy lesz, mert még talán a legnagyobb fújolók is kimennének egy szép, modern stadionba

    ja, meg az, hogy a király a kertjének végébe stadiont akart és lett

    és hogy konkrét példát mondjak a közeli ismeretségből: a szhelyi kórházban a ct-t nem tudták megcsinálni, mert "elfogyott a félévre előírt keret"
    és akkor ne kúrja fel az ember az agyát, hogy őt nem tudják megvizsgálni, a kertben meg ott a stadion?
    (és az meg a plusz, hogy mindenféle hazudozás megy, hogy az ott kérem nem közpénzből, nem a te, meg nem az én forintjaimból épült...)

    [ Szerkesztve ]

    Légy pontos! Mérj mikromiliméterben, jelölj krétával, vágj baltával!

Új hozzászólás Aktív témák