Új hozzászólás Aktív témák

  • 7600 GS

    addikt

    válasz forceberg #45404 üzenetére

    Szerintem te nem vagy vele pontosan tisztában, ki is az a Hegyi Iván.

    http://nol.hu/sport/tizkeresztseg-1464163

    .... gondviselés is főszerepet játszott abban, hogy a brazil bekk – a többiekkel együtt – ráadáshoz jutott.

    ...egyenlítéshez óriási szerencse...

    a hosszabbítás első gólját a walesi labdarúgó szerezte (2-1). Ebben legalább annyira megmutatkozik a mázli, mint a „plusz három perces” egalizálásban, elvégre a 100 millió eurós játékos a hagyományos két félidőben csak csetlett-botlott, és a „királyiak” kevés gólhelyzetét meghökkentően zavart és ügyetlen mozdulatokkal elrontotta.

    ...Bale megkapta a lehetőséget, hogy két méterről, az üres hálóval szemben ne hibázhasson (2-1).

    (Kuipers holland játékvezető ötöt tett rá a kilencvenre.) Igen, ezen múlt.

    Mert a másfél óra döntő hányadában úgy zajlott minden, ahogyan az Atletico akarta...

    Ferdítések, féligazságok, bicskanyitogató stílus. Ez zavarja a legtöbb embert (klubszimpátiától függetlenül, ismerem én olyant MU meg Juve drukker-t is, akik szintén nem adnak a véleményére.

    Azt gondoltam képes lesz most az egyszer elismerni, hogy igen, valamit csak jól csinált a Real Madrid hogy BL-t nyert. De nem, ez nem történt meg.

    Egyébként azért nem igaz amit mondasz (nem a Barcát szereti, hanem a szép focit), mert amikor az ötlettelen szar játékát tolta a Barca már évekkel ezelőtt is, akkor is ment az állandó fényezés tőle, meg hogy a világ legjobb csapata. Barca részről elvesztett Clasicó után is emlékszem hasonló jelentéstartalmú mondatra tőle.

Új hozzászólás Aktív témák