Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz venember83 #192449 üzenetére

    ...jó, hát eléggé meg tud maradni az emberben, ha igazságtalanul megszopatják... kb 25 éve voltam szegeden szóbeli német nyelvvizsgán és eléggé megmaradt, hogy 32pontot adtak első körben, majd jött a magnóhallgatás, amin max 15 pontot lehetett volna szerezni... ebből kellett volna nekem 10 pont és 7db egyszerű kérdésre kellett válaszolni (úgy számoltam, hogy legalább 2 pontot ér minden válasz, 5 felelet pedig tutira jó volt és ilyen "milyen színű volt xy nadrágja -> piros" szintű... totál egyértelmű) ...persze nem lett meg, mert 9 pontot adtak magnóra... :U már a szóbeliről is úgy jöttem ki, hogy "beszéltem folyamatosan, értettem mindent, amit kérdeztek, jól megérttettem magam is" ...kint meg 14éves szegedi gyerek anyukával kb sírt, hogy mennyi mindent elcseszett, belesült, alig bírt megszólalni, alapvető dolgokat elszúrt... néztem, hogy "ez mit keres itt?" ...neki lett magnó nélkül 40 pont, amikor kirakták az első körös eredményt :U

    nővérem készített fel egyébként, aki némettanár... mondta, hogy kb erre számítsak, mert a szegedieket nagyon tolják, vidékieket meg simán megszopatják 2 soron, mire átengedik... rajtuk szedik be a lóvét :U

    ...na szóval elég bosszantó, ha realistán tudod elemezni a saját teljesítményed és arra jutsz, hogy te igazából beleraktál mindent, többet nem is tudtál volna, erre jól megszívattak... 'pool drukkerként átéltem már néhány soron ilyet... bosszantó tud lenni

    ui: amúgy nyelvvizsgát 2006 nyáron úgy csináltam meg, hogy sokat kihagytam, fősulin dobtam a tárgyat és szeged óta eltelt vagy 8 év... a tudásom az akkorihoz képest sehol nem volt, 1-2 hétig jobban rágyúrtam és akkor már itt kecskeméten elsőre simán ment :K ennyit jelentett, hogy nem szembeszélben kellett hugyozni

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák