Új hozzászólás Aktív témák

  • bandus

    veterán

    válasz Tibiajax #19002 üzenetére

    és kakát még ki is hagytad... :/

    sajnos ezzel nehéz vitatkozni, az okot meg meg sem próbálom kitalálni, mert nem értem. de azért remélem, hogy itt is elkezdődik végre valami, jönnek a saját nevelésű játékosok, akik egyre több lehetőséget kaptak: callejón, morata, nacho, és visszajött carvajal is. ez rögtön két igen fiatal védő, akik mellé ott a kiemelkedő varane és a tapasztalt ramos, nameg marcelo sem rossz. én rájuk építeném a védelmet a jövőben.

    a középpálya nem tudom, hogyan fog átalakulni, de én szívem szerint szintén elfelejteném a két ütköző középpályást, menjen khedira, meg alonso is ahova szeretne, és már itt jelenjenek meg a technikás játékosok. özil, modric és ha kapna játéklehetőséget, akkor még kakában is lehetne 1-2 jó év :)

    elöl pedig callejón nem rossz, még azért javulnia kell persze, ahogyan moratanak is. emellett a benzema szintén jó, cr magáért beszél, és ha lesz még egy jó befejező csatár, akár suaráz, akár cavani, vagy más, akkor ebből összehozható egy ütőképes csapat :K

    és persze kell még pár közepes igazolás, hogy legyen cserelehetőség.

    azt meg nem tudom eldönteni, hogy ancelottit, vagy heynckest látnám szívesebben a kispadon.

    "a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

Új hozzászólás Aktív témák