Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • atee_13

    őstag

    válasz DeathAdder #166181 üzenetére

    "olyan h 100% beválási arány nem létezik" mondjuk ilyen állításom nem is volt :D

    Én imádtam a buvácsi hevimetál focit, még akkor is ha ez a labdabirtoklós poziciós eredményesebb, ezt rosszabb nézni (legalább is nekem)

    Viszont keita passzolni nem tud normálisan, lövésiből hébe hóba beakad valami de inkább földkörüli pályára áll, beilleszkedős részére nem tudok mit mondani nem vagyok arrafelé járatos ;]

    Nem láttam wernert minden meccsen, de akkor nagyon nem azokat láttam amit te, "nem egyénieskedő" ennek pont az ellenkezőjét láttam tőle, ember előtte 16 on csapattárs jó helyzetben mellette, de ő inkább rálőtte. " jó passzai, kényszerítői voltak" hát itt feltenném a kérdést mi a jó passz mert nagyon nem láttam (de tény nem láttam sokk meccsét).

    "emmi köze az xg-hez ami látom valamiért nagyon be van csípődve még mindig," igazából itt csak szimbólikának használom az xG-t a számmisztikára mert itt mindig repkednek meccs után az xG-k :D

    Nem azt mondom, h ne nézegessen senki statisztikát, vagy adatokat ilyen olyan elemzésre, de azt a készítője ugyan úgy eltudja rontani mint egy megfigyelő.

Új hozzászólás Aktív témák