Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz bagyulajuve #165173 üzenetére

    Róbertfia András? -> Andrew Robertson :)

    '90-es végén nővérem tanított egy közeli suliban és jöttek német cserediákok... én is mentem csomó szervezett programra (strand, uszoda, stb) és haverkodtunk 2 vérig dortmundos gyerekkel... azoknak szó szerint még az alsógatyája is bvb-s volt :DDD papucs, törülköző, rövidnadrág, póló, sapka, táska, minden fekete-sárga bvb-s... fociztunk is velük/ellenük párszor és ahhoz képest, hogy falábúak voltunk, rendre elvertük őket így is :D ...na náluk Zoltán-ból Szultán lettem gyorsan, de nem vettem sértésnek...

    középsulit amikor kezdtem, akkor az emeletünkön 2 osztály volt: a miénk, meg negyedikeseké... volt egy 3-4fős banda köztük, aki jött "csicskáztatni" ..."ezt csináld, azt csináld" ...kiröhögtem őket, hogy "menjetek már a picsába" :DDD nem vették rossz néven, mondták, hogy "akkor számolj spanyolul 10ig" ...ezen is röhögtem, innentől elneveztek "spanyol"-nak, ami utána pár évre rám is ragadt... 2000-ben, ahogy kijött a gladiátor, onnantól ebből "hispán" lettem, amit szintén nem vettem sértésnek :D

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák