Új hozzászólás Aktív témák

  • paatrick

    őstag

    Na úgy jó 3 hónapja nem néztem focit. Most néztem a Roma-Genoa fantasztikus rangadót.

    Csak annyi hozzáfűznivalóm lenne hogy szégyen milyen bohóc világot csináltak a fociból mára.
    Ez a VAR igazából szánalmasabb mint ami előtte volt. Itt most épp elvettek egy gólt a Romától mert a gólszerzés előtt 20 másodperccel egy Roma játékos rálépett a másik lábára és még csak nem is a kapu előtt hanem a félpálya közepén :C
    Kihívták a bírót, megnézte, támadó szabálytalanság = nem gól. Kérdem én, kedves bíró elvtárs, amikor a szabálytalanság történt akkor miért nem fújta le? Akkor is ott fetrengett a másik játékos mégis engedte tovább.
    Vagy akkor most már küldjük a francba a biodíszlet bírókat, jöjjön csak egy videó alapján döntő rendszer ami mindent figyel, amolyan amerikai foci módra, ahol minden biszembaszom dologra be lehet dobi a szalagot aztán akkor minden érvénytelen.
    Nem lenne soha többet szabálytalanság, megmentettük a focit. :U

    6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

Új hozzászólás Aktív témák