Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz bagyulajuve #143148 üzenetére

    na igen, ők az előző generáció nagyjai :) R9 játéka 1998 körül szerintem sokunkra hatással volt... azt a vb-t nyerniük kellett volna, csak elég rendesen elnagyképűsködték a döntőt, a franciák meg megbosszulták

    mostani öregedő generációban messi a zseni, cr7 a kitartás, ibra a kettő kombinációja alacsonyabb szinten, neymar meg a fenomén (...de nem annyira, mint R9) ...mostani fiatalok meg? ha már de ligt, akkor én kontrázhatnék vvd-al, de hiába egyik kedvencem, nem említeném őket egy lapon messiékkel :) esetleg haaland, aki egy gép... nála mondjuk leginkább az a kérdés, hogy mennyire bírja hosszú távon (ez a magasság, tömeg és induló sebesség lehet, hogy megbosszulja magát 1-2 éven belül)

    belegondolva most szerintem nincs annyi kiemelkedő alak, mint 15-20 éve... amikor a poolban is ott volt mondjuk Fowler... :K nagyon boldog lennék, ha belátható időn belül lenne egy hasonló "saját nevelésű" gólgyárosunk :)

    ui: videózzunk is kicsit... Neymart nagyon rühelltem az arca miatt, de az ilyen képességei miatt már néha arra vetemedek, hogy psg meccset nézek :DDD

    Haaland meg a babaarcával ahogy átvált vérszomjas gyilkológéppé 1 pillanat alatt :D

    +1: ha már prodidzsájozunk, akkor itt egy újabb Janklovics... "vigyázzá, nyitva ne maradjon a tanksapka"

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák