Új hozzászólás Aktív témák

  • Tibiajax

    nagyúr

    válasz Ringman #135761 üzenetére

    én meg este 8kor is még azon gondolkoztam, menjek-e márióékhoz, annyira hívtak még előtte hogy a döntőt nézzem ott majd, velük. meg hogy eddig miért nem mentem, mindig kérdezi, olyan nagy buli van. ott szoktak lenni a magyar inter-fanklubból is pár emberke, amikor nagyobb meccs van
    végül azért nem mentem, mert kibaszottul fát a fejem, lehet a front miatt, úgy lüktetett, alig éltem. maradtam otthon aztán úgy néztem, ahogy kukaku berakja a labdát..

    Citroghost nem, nem lesz jó.. :) elmondom, mi lesz, mert sokan még mindig reménykedtek.
    a müntyen már az elején be fog jutattni labdát a hálóba, ilyen 2-3.percben. vagy müller retkes csülkjével vagy valamelyik másik nímand fejéről pattan be. a psg ki fog támadni egyből, egy kontra, cváj cu nulll. még jobban kitámad, neymart ütik vágják majd, mbappé szenved, dimaria nem fog tudni beadni és ordít meg mutogat majd összevissza, köv.kontra, dráj cu null. és.... kb ezzel el is fog dőlni, onnan már a németek döntik el, akarnak-e hentet vagy jó ez így is

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák