Új hozzászólás Aktív témák

  • dobost

    senior tag

    válasz CsonkaImo #14284 üzenetére

    Értettem én, köszi szépen a segítséget, ezért is vetettem el 100%osan a real 5.1et. :)
    Mivel sorozatfüggő is vagyok így olyan megoldást próbáltam keresni, ami ha kell, akkor picit virtualizálni is tud, viszont sztereóban is odavág. :)
    Tegnap olvasgattam teszteket és a Creative Tactic3D sigma-t hozták ki "occóésjó" versenyzőnek.
    A Tom's Hardware cikke volt, akik többek között bekötött szemmel leültettek a gép elé pár embert virtuális és real "sokpontegyes" fejhallgatókkal a fejükön és azt tapasztalták, hogy nem nagyon tudták észrevenni melyik a virtuális és melyik a tényleges 8 hangszórós füles.
    Azt is írták, hogy az anyagminőség a Sigmánál nem túl jó, mert olcsó műanyag a borítás illetve a madzag se tetszetős szöveg, viszont hangban leiskolázta a jóval többe kerülő versenytársakat olykor. Valszeg azért is, mert 50mm-es jófajta hangkeltők vannak benne.

    Viszont ezzel szemben pár hozzászólással feljebb azt írták, hogy a Tactic3D Alpha-nak nincs szép hangja... na így döntsön az ember.
    Az Alpha-nak műanyag az állítópántja, ami hamar törik, viszont a Sigma-ban már fém merevítés van. :)

Új hozzászólás Aktív témák