Új hozzászólás Aktív témák

  • RedWing

    aktív tag

    Hy!
    Igazad van, bár nem teljes mértékben... :( Bocs, de én elfogult vagyok a Creativ-okkal... :P
    Szerintem a lényeg, hogy senki sem a tesztek, beszámolók, leírások, fórumozók tanácsai (remélem ezzel nem bántok meg senkit! :R ), haverok/haverok haverjai/eladók ''szerintem''-ei alapján döntös egy adott hangszóró/hangfalszett kiválasztásánál, mert nem ők fogják hallgatni, hanem TE!!! Ne a más fülére hallgass, csakis a sajátodéra!!! Ajánlatos a fáradságot venni és elmenni a legközelebbi Media Markt-ba (nem muszály ott megvenni! :D ), és hallgasson meg minél többet... ha van rá lehetőség, akkor vidd magaddal kedvenc zenéidet és azokkal hallgasd meg... :DD Ne befolyásoljon a többi ember véleménye! Csakis a füledre hallgass!!! Én személy szerint fontosnak tartom, hogy ha rászánom azt a 5-10-15-...x ezer forintot, akkor olyat kapjak a pénzemért, ami nekem tetszik és meg vagyok elégedve vele!!! Vagy én gondolkodok rosszul? :F Nem hinném! :DD Remélem ezzel a hozzászólással nem bántok meg senkit (nem áll szándékomban), csak a véleményemet írtam le a témával kapcsolatban!!! :R :DD
    Tisztelettel: RedWing

    Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint bírkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi!

Új hozzászólás Aktív témák