Új hozzászólás Aktív témák

  • FOX888

    tag

    Választásban kérném a segítségeteket.

    Adott egy régi Genius SP-HF2.0 hangfalpár a monitor mellett és egy régi Thomson CD váltós mini hifi, Sony hangfalakkal a számítógép asztal mellett a földön. A Genius a mindennapokban van használva, a minihifi pedig hétvégente egy kis "zajongásra". (Hétvégente 1-2 óra egyedül otthon. Szomszédok elég messze vannak, így senkit sem zavar, hogy éppen mi szól.)
    Ezeket szeretném lecserélni egy szettre.

    1. Mennyit szeretnél költeni? 30eFt körül gondoltam költeni rá.

    2. Hol és hogyan használnád a hangfalat? A monitor két oldalán, kb 70-80 cm-re lennének tőlem. Zenehallgatásra használnám a legtöbbet. Szeretem ha a mély dinamikus. (Nem vagyok szakértő, ezért lehet rosszul fejezem ki magam.)

    3. Milyen forrással rendelkezel? PC jack

    4. Milyen extrák kellenek? Bluetooth, távirányító, optika, stb. egyik sem létszükséglet.

    Tetszik a Microlab Solo 6C, de ezt csak az asztal mellé tudnám elhelyezni. Ez a napi használatban mennyire lehet zavaró? Nem lenne túl messze ahhoz, hogy ha megnézzek egy YT bemutató videót, akkor azt ne az egész család hallgassa velem együtt?

    Az összefoglalóban ajánlott szettek dobozai fából készültek? Vagy ennek csak régen volt jelentősége? Vagy akkor sem, csak én gondoltam annak?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák