Új hozzászólás Aktív témák

  • DarthSun

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz SunMount3r #46727 üzenetére

    Ez konkrétan egy Audigy2NX (amit általában a tévéhez használok), erről blogot még nem írtam, így netes fotó

    2003- as kártya, még rendesen adtak a minőségre, általam preferált mérés, 1 azaz egy Hz- en, a válaszjel mindössze 0.5 db- t esik :C

    Optika in/out, RCA digit out, meg minden van rajta ami kell. Hangminősége - lehidalsz, berosálsz kategória. Win98- tól Win8.1- ig műkszik, sztem 10 alatt is megy, de azt nem használok, úgyhogy csak tipp.
    Win8.1 Screenshot :

    Persze még rengeteg hangkártyám van amivel ez megvalósítható (40 gépem van, tehát azért kellenek rendesen a dedikált hangkártyák, mivel az alaplapiak elég gyengék, mint tudjuk mindnyájan) néhány példa :
    Audigy2ZS Platinum Pro (a külső egységen optika és RCA digit in-out, meg minden ami kell :) ), vagy a Fatal1tyPro, ebben pedig az 5.25- ös drive- ben szintén minden, link a bloghoz : [link], ezek is lazán mennek Win8.1- ig, a leírások szerint 10 alatt sincs gond.

    Egy újabb darab, mely meglepő hangminőséggel rendelkezik, az X-Fi HD : [link], [link] .
    Marha jól szól de kicsit furmányos beüzemelni az optical in- t rajta (már megoldottam), ez is megy néha a TV optikáról.

Új hozzászólás Aktív témák