Új hozzászólás Aktív témák

  • ToniSoprano

    addikt

    Sziasztok!

    Régen jártam itt, végre beszereztem egy egész jó TV állványt, így egész korrekten el tudtam helyezni a kütyüket. A hangzás sokat javult, baromi jó és tiszta lett szerintem magához képest, sokat számít hogy kb- fülmagasságban vannak a hangfalak. Szerintem még a kis olcsó Genius 1250B is egész jól mutat ezen a TV asztalon.

    A régi kb 5-6 éves SAMU TV-m egy Roku 2 XS-sel felokosítottam, szerencsére van rajta jack kimenet is így pl. youtube klipek baromi jól szólnak rajta, de a kábel TV adás is nagyon tiszta, szerencsére a SET TOP boxon van RCA kimenet.

    Próbálgattam, a TV fejhallgató kimenetére kötni, az egészet, mert könnyebb lenne szabályozni a hangerőt, de katasztrófa lett a hang, a mélyek teljesen le lettek vágva, de a mélyen kívül is sok minden vágva volt.
    + előjött a TV zúgása 40% felett, ami nem hangos, de zavaró, mert a fejlhallgató kimenet halksága miatt fel kellett tekernem a hangerőt.

    Hiába no a Samu TV-k erősítője nem a legjobb, ez van, viszont a képminőségét szeretem a TV-nek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák