Új hozzászólás Aktív témák

  • #59070464

    törölt tag

    PuMbA, gabber01

    Nincs meg az E-MU, csak abból az időből, amikor még nem volt PCIe verzió, ódákat zengtek a kártyáról. Mivel Seasonic tápom és egy prémium MSI B85-ös lapom van (USB audio power). Zárójelben, mert nem hiszem, hogy van szerepe, de az OS pedig SSD-ről fut, gondoltam ezeket összegezve nem fog összeszedni semmit. Még nincs meg, de ezen felül arra is gondoltam, ha már a gépben is van hely, mert nincs és nem is lesz diszkrét VGA. És ha már közeltéri monitor és nincs külön erősítő, így miért ne legyen a kártya is a gépben. Fejhallgató kimenet és erősítő nem kell, sőt ne legyen rajta/benne. A kártya a jövő zenéje, egyelőre megalázom a jövendőbeli hangsugárzókat egy ALC1150-es integrálttal. A héten még nem lesz vásárlás (majd ha elvitték a 27 inch-es monitorom), de egy körképet szeretnék. Ami már most biztos, hogy a Hitspace-nél vásárolok, nem fogok többet úgy monitort hallgatni, hogy csak az egyik hangfal van bekötve. ;]

    A E4.5-t azért húztam ki a listáról, mert az erősítő egy dobozban van, nincs szeparálva és ez elriasztott (komolytalanabbnak véltem). Milyen helyzetekben jobb, mint az E5? Előnye, hogy van elől hangerőszabályzó (nagyon gyenge hátrány, hogy ettől nem letisztult a forma), hátrány hogy hátsó reflex (durván 20-25 cm-re van faltól oldalasan).

    Természetesen be fogok számolni a tapasztalataimról és elbeszélgethetünk róla. :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák