Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz Rover623 #25765 üzenetére

    Köszi a választ!
    Igazából komoly volt a kérdés, tényleg nem foglalkoztam még semmit a hangfalas témával, ezért lényegében nulláról indulok neki. A hordozható lejátszók világ azért elég más, felhasználási okokból eddig ez élvezett elsődleges prioritást (illetve még mindig élvez bizonyos fokig), bár azért annyit hallottam eddig a hangfalakról, hogy ennek az összegnek a sokszorosát könnyedén bele lehet ölni egy elfogadható rendszerbe, és akkor még nem is beszéltünk a megfelelő környezet kialakításáról...

    Igazából azért is kérdeztem, mert forrásként összesen egy laptopom van, illeve az AK100, szóval ehhez képest tudnék elsőre lépni. A cél egyelőre messze nem egy profi rendszer kialakítása, hanem csak annyi, hogy otthon is élvezhetően tudjak azért zenét hallgatni, bár egyelőre ez inkább háttértevékenység. Albérlet miatt egyelőre teljesen ki van csukva sajnos egy ideális környezet kialakítása, bár szerencsére a mostani szomszédok nem túl zajosak legalább. Viszont a másik kényes kérdés, hogy mondjuk költözéskor mennyire tudom magammal vinni a rendszert, szóval mondjuk nem akarok beleölni túl nagy pénzt egy olyan cuccba, amit aztán ott kell hagyjak, ha mondjuk másik országba költöznék.

    Szóval akkor a belépő szint annyival nem nyújtana többet, hogy érdemes legyen vele foglalkozni?

Új hozzászólás Aktív témák