Új hozzászólás Aktív témák

  • bijoe

    újonc

    Sziasztok!

    Karácsonyra megakartam lepni magam egy hangfallal, az itt emlegetett Genius-t 1250B akartam megvenni. De az asszonynak nem tetszett a külseje, ezért elkezdtem tovább keresgetni a neten, egy jó 2.0-t akartam venni, de a 2.1-től se zárkóztam el. Nem nagyon találtam olyat, ami árban és egyéb tulajdonságában jó lett volna. Ezután következett a Media M. végig hallgattam a hangfalakat, a Geniust is és több 2.1-es rendszert is, jó volt a Genius és 2.1-esek is, de nem éreztem azt, hogy ez hűha. Pénzben pedig szerettem volna 20 eFt. alatt maradni. Egy 40 eFt.-os yamaha volt, ami tetszett igazán, de mélye annak sem volt az igazi.
    Így kicsit letörve jöttem ki, további keresgélés neten... Már majdnem feladtam, amikor megtaláltam: SAL 10 Bk-t, kicsit felelőtlenül nem hallgattam meg előtte, de leírás alapján jónak tűnt, ára is kellemes 11 eFt. körül, gondoltam nagyot nem bukok vele. Tegnap érkezett meg, nagyon tesztelni nem tudtam még, de nagyon pozítiv meglepetés. Első benyomásom, hangzásra egy jóval komolyabb, nagyobb hangfal benyomását kelti. Mély is megfelelő, hátulján külön tudod állítani a mélyet, magasat. Csak egy kimenet van benne a forráshoz, kábelt is adtak. Más kimenet, bemenet nincs benne, néha nem ártana plusz egy bemenet mp3-nak, mivel számítógéphez lesz kötve. Elsősorban mozizáshoz, játékhoz vettem, zenehallgatásra van egy Magnat mon. supr. 200. Szerintem erre tökéletes lesz.
    Részletesebb tesztet, esetleges negatívumokat karácsony után tudok írni.
    Ha valaki vásárláson tőri fejét, érdemes ezt meghallgatni előtte.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák