Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    válasz schawo #10099 üzenetére

    Elég reménytelennek tűnik a dolog, de teszek még egy kísérletet, hátha megérted. Gondolj bele mi van ha valakinek egészen egyszerűen nem tetszik a 1255A. Akkor mivan? Akassza fel magát, mert más ajánlás nincs? Egyébként nekem a melóban az van a monitorom mellett és szerintem egy igazi fos, ami semmire nem jó, tévézni se, arra jó, hogy legyen hangja a gépemnek, hogy a netes videokat meg tudjam nézni, de amúgy egy selejt. Most akkor mi van? Dögöljek meg, mert nekem ez a véleményem? Vagy például ha élne ez a topic és nem fojtanátok meg lehet hogy kiderülne, hogy a lefikázott SAL20 10-ből 9 embernek bejön azok közül akik megvették, mert szerintük jó. Ezt valaki elolvasná és ezen felbátorodva azt venné, azt tenné be a TV-je mellé, mert külsőre tetszik neki a fekete TV mellett és még tetszene is neki a hangja is, mert milyen jó, hogy amikor a filmben valami felrobban akkor valami mély is kijön belőle és boldog lenne vele. Ezerféle népek járnak ide, a "jó" az szubjektív értsd meg. Írd le darabokra szedve hogy miért azt ajánlod amit az első hsz-ben és ne azt a szerencsétlent szedd szét darabokra aki leírja, hogy vett egy SAL20-at és neki tetszik. Hagy örüljön neki. A topic az első hsz-el választ ad a kérdésre, hisz általad meg a téged támogató mély szakmai háttérrel rendelkező szakértők által kerül megírásra. Hol itt a gond? Félsz hogy valaki darabokra szedi? Ahányszor ide már írtál annyi idő alatt ezerszer leírhattad volna. Én egy kezemen meg tudom számolni hányszor írtam ide.

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák