Új hozzászólás Aktív témák

  • Peter789

    senior tag

    válasz #89874944 #48495 üzenetére

    Ha van légkeveréses elektromos sütő, akkor én inkább azzal próbálnám meg... Esetleg ha bontóból sikerülne bagóért szerezni egy törött lámpát, akkor azon lehetne kísérletezni...

    Viszont az összerakásra is ki kell valamit találni, mert a felszakodozó ragacsot már aligha tudod olyan egyenletesen visszadolgozni hogy tömítsen is jól. Hajózásban vannak olyan szilók, amelyekben nincsen ecet (sikaflex pl) - talán ilyesmivel próbálnám meg. Sajnos a víz nagyon agresszíven bejut bárhová ahol a legkisebb rést találja - a xenontrafóval szívtam, a sok sok év alatt bemászott a házöntvények közé, a téli fagy megtágította a rést, bemenet a por, kosz, onnantól mégtovább jutott a víz, és hiába a gumitömítés, akkor is előbb utóbb bejut és szétrohasztja az elektronikát. Ha valakinek picit is rakoncátlankodik a gyári xenonja - nem kapcsol fel elsőre - akkor ne várjon vele, mert amíg nem megy teljesen tönkre addig menthető: tisztítás és összeszerelés után erős lakkal vastagon körbekentem a peremet. Utána 3 év alatt nem talált utat bele a víz...

    (#48496) TaaT

    Ilyen alternatív termékköröknél mint az olaj vagy kasztni elemek nem tudom hogy számol pl a unix - de a mindenféle motor és futómű alkatrészekről eddig elég szép számokat tudtam faragni

    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

Új hozzászólás Aktív témák