Új hozzászólás Aktív témák

  • Peaceliker

    addikt

    válasz Meggyi001 #21873 üzenetére

    Vártam egy ilyen hsz-t és persze, tök jogos. :) Amúgy biztos minden hülye ezt mondja, de nem vagyok annyira hülye mint tettetem. :DDD

    "Végtelen" utána olvasás után nyilván ki tudom deríteni, de szerettem volna egy kis időt spórolni. ;)

    Amúgy nem , sajnos nem jó. Sosem voltam oda miui-ért, így egy microsoft luncher alá rejtettem. :)) De most már igen kaki az egész. Darabos, nyögvenyelős. Megláttam, hogy AEX is tudja a dupla koppos lezárást, azt meg tudom, hogy custom kernelekkel és romokkal amúgy is gyorsabbak tudnak lenni, mert a sok szar ki lett szedve belőle.

    Szóval sajnos szükségesnek érzem, pedig amúgy nem akartam. Vagy teló csere, de inkább arról próbálom lebeszélni magam. :)

    Mielőtt neki esek nyilván jobban utána nézek és fel tudom mérni, hogyha mégsem kell ennek nekiállni. :)
    De eddigi röpke idő alatt felszedett infók alapján nem annyira HC ez, mint anno volt, csak a fázis több talán (de talán már win driverekkel nem kell annyit szarozni :) ).

    Na mindegy is, senkit nem akarok meggyőzni arról, hogy képes vagyok rá, akkor valamelyik nem létező szabadidőmben utána megyek ezeknek amit feltettem.

    ...illetve kivéve két kérdésnek, ezért köszi Mikamaka!! :R

    Illetve köszi az intelmet! Abszolút nem vettem rossz néven! ;)

    "Oh my Goa'uld!"

Új hozzászólás Aktív témák