Új hozzászólás Aktív témák

  • Canonfan

    senior tag

    Sziasztok!

    Na, a héten eldöntöttem, én is a Kate verziót fogom preferálni az Eustockból. :)
    Jó is hogy csak 1.5 hét múlva lesz, mert én körülbelül november 2. hetében érek el várhatóan addig hogy berendeljem, legalább addig talán nem fogy el a készlet... :D

    Viszont addig is szeretnék előre tervezni tok és üveg tekintetében, hogy mire végre meg tudom rendelni a telefont meg is jöjjenek :K

    Ebben szeretném a tanácsotokat kérni, hogy szerintetek miket rendeljek hozzá?
    Tudom, a legbiztosabb a gyári Tajvanból, de az most nem játszik, talán később ha lesz a jövőben esetleg csoportos rendelés. Igazából a lényeg számomra most csak az, hogy ha megjön a telefon majd akkor tudjak rá tenni védőüveget és tokot, max ha nem tetszik annyira addig is legyen rajt valami még nem találok jobbat. :)

    Tokból kettőt néztem eddig, az egyik az itt a fórumon is említésre került már a allieexpressről:
    [link]

    A másik meg a gearbestes XDA-n említett tok:
    [link]

    Üvegvől meg a Honorbuy-os üveget néztem eddíg, [link] illetve az ebayről ezt: [link]

    Jövő héten sajna nem tudok foglalkozni ezzel, de gondoltam ha a hétvégén megrendelem akkor addígra mire meglesz a telefon meg kell hogy jöjjenek (kivéve az allieexpressről) és nem kell az első pár hétben úgy használnom a telefont mint a hímes tojást :D

    Segítségeteket előre is köszönöm, illetve ha ezeknél tudtok jobbat ne tartsátok magatokban! :) :R :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák