Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • micafighter

    nagyúr

    válasz sagajr78 #342 üzenetére

    Igen, tisztában voltam vele hogy igy müködik az andromedon csak az a vicces a legutolsó küldetésig eszembe se jutott hogy a ruháját meghackeljem, viszont elég viccesre jött ki a vége mert az utolsó avatarnak osztottam vele a sallerokat :DDD

    Legendary-t akkor végig pörgetted? Minden küldetést megcsináltál ami feljött? Arra gondolok pl hogy dark eventeknél a megakadályozó küldetést nem muszáj megcsinálni ahogy a supply raid küldetéseket meg retaliation küldiket sem, viszont a supply raidot érdemes, mert bár nem egészen logikus szerintem a dolog, meg nincs rá semilyen utalás, de ha nem csinálod meg a supply raid küldit akkor elveszted azt a területet ahol lett volna a küldi. Vége fele volt hogy már nem kellett nyersanyag és nem akartam megcsinálni mert pihiztek a katonák, igy vettem észre hogy bukó a terület, aztán kiváncsiságból kihagytam a következőt is, akkor is buktam a területet.

    Taktikai okokból meg lehet értelme kihagyni pár küldit a katonák gyógyulására vagy épen tartására, de ezek alapján max dark eventes küldit hagynék ki.

Új hozzászólás Aktív témák