Új hozzászólás Aktív témák

  • fogtunder

    nagyúr

    másnál is csinál olyat, hogy néha, mikor concealből indul a csapat, hiába mozog előre, nem rajzolja ki látómezőben lévő dolgokat, hanem marad a fog of war? memória hiányra gyanakszom, mert tipikusan akkor volt ilyen, mikor mást is próbáltam csinálni mellette a másik monitoron, de rohadt idegesítő. illetve volt ugyanazon a küldetésen, hogy grapple-lel felhúztam magam egy codex clone mellé és azt se rajzolta ki, csak emlékezetbl tudtam levágni a rangerrel. az, hogy akad, mikor a skyranger visszaér a bázisra a leszarom kategória, de ez azért már nem.

    illetve a játék sokkal nehezebb, mint az elődök, valahol a harmadik hónap elején volt egy VIP kiiktatós küldetésem, amit majdnem esélytelen volt megcsinálni, háromszor kezdtem újra és a végén így is 3 ember gravely wounded státuszban távozott a csatatérről, aztán egy retaliation, ami szintén nem volt kispályás, tökéletesen elhelyezett facelessekkel. most éppen blacksite-ra kellene mennem, viszont az aktív állományom nagy része squaddie, gondoltam kivárom, amíg felgyógyul pár ember, erre bedobott egy guerilla missiont :( és ez a normál nehézségi szint.

    I hate morning people. And mornings. And People.

Új hozzászólás Aktív témák