Új hozzászólás Aktív témák

  • Mephike

    senior tag

    Saját véleményem az a Halo multi részéről, hogy ez így ebben a formában nagyon kevés. Tisztán látszik, hogy ezt a mostani határidőt tartaniuk kellett már (20 éves a játék) és gyakorlatilag kaptunk egy stabil buildet, minimális tartalommal.
    Az első szezon májusig fog tartani? Na ne röhögtessetek már... fél évig? Értem én, hogy master chef egy nagyágyú, de könyörgöm, csak őt nézni ebben a játékban azért eléggé fájdalmas.
    Kevés a pálya, a játékmódok nekem elmennek, de ugye már 15-20 éve is megvoltak ezek. Sajnos a kevés pálya többsége nagyon élettelen, jellegtelen.
    Ha jól emlékszem 2019 már a játék 500 millió dollárba fájt az MS-nek, és azóta csak telt az idő és egyszer vissza is kellett hívni a játékot. Ez ennyi pénzt ért?
    Ha ezt egy kisebb csapat rakja le első játékaként nekünk, akkor azt mondom, hogy egy tisztességes munka, de ezt rengetegen fejlesztették, stabil anyagi háttérrel, és ez lett belőle...
    Nem vagyok egy nagy autózós játékos, de a Forza fényéveket ver erre a Halora.

Új hozzászólás Aktív témák