Új hozzászólás Aktív témák

  • AssAssynn

    őstag

    Van most ugye három kilépő játék a game pass-ból. Ajánlom őket annak, aki még nem próbálta ki.
    Elsőnek a Gato Roboto-t nyomtam ki. Kb. 5-6 óra alatt a végére lehet érni, a bossharcoktól függően. Az egyik bossharc elég rage game feeling volt már nálam, de ezt leszámítva kellemes időtöltés volt. Aki jobban kezeli a kontrollert, az lehet meg sem érezte volna.
    Most a Wargroove-be kezdtem bele és ez marhára tetszik. :C A képernyőképek alapján sosem töltöttem volna le, de nem csak, hogy nem bánom, hogy így alakult, hanem nagyon is örülök neki. A grafika is nagyon bejön. Ezzel kapcsolatban most azt érzem, hogy bár ne hagyná el a gamepass-t, hogy sokáig tudjam ízlelgetni.
    A harmadik a Deliver Us the Moon, amibe még nem kezdtem bele, de jókat olvastam róla, és láttam az előző hsz.-ekből, hogy itt is vártak vele páran, úgyhogy gyanítom az sem lesz majd csalódás. Csak férjek bele.

    Durva amúgy, hogy mások arról beszélnek, hogy nem győzik az újonnan érkező játékokat, én meg újként érkezőként nem győzöm a távozó játékokat nyomni. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

Új hozzászólás Aktív témák