Új hozzászólás Aktív témák

  • Beszereztem olcsón a Werewolf: The Apocalypse - Earthblood játékot. Csak nem bírtam ki....

    Ez az, amit már régóta vártam, aztán az első (előzetes) gameplay trailer után kiderült, hogy marhára nem úgy fog kinézni, mint egy 2021 -ben kiadott alkotás.

    Még nincs vele sok tapasztalatom, de egész érdekes játék. A grafika összességében tényleg gyengébb. Egy-egy dolog egész szépen ki lett dolgozva, de....a környezet (épületek, növények...stb.) régebbi játék hatását keltik. Illetve az egyik figura, akivel beszélgettem teljesen úgy nézett ki, mintha a Projecr IGI -vel játszanék.

    A játék (eddig) elsősorban arról szól, hogy osonni kell, kerülni a kamerákat, hangtalanul ölni. Néha emberként, néha pedig farkassá változva kell császkálni. Aztán van amikor elkerülhetetlen a hangos közelharc. Ilyenkor farkasemberré lehet (kell) változni és beindul az iszonyat pusztítás. A harcrendszer és a játék felépítése ebből a szempontból szerintem egész jó. Kifejezetten tetszik.

    Annyit biztos nem ér, amennyibe a store adja. Viszont egy ütős akcióban érdemes elhozni. Kb. a rendes árának a harmadáért.

    ZX Spectrum - Commodore 64

Új hozzászólás Aktív témák