Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    Ez az üzenet fogad ma reggel:

    "Észrevettük, hogy nem használja a(z) "xy" e-mail-címhez tartozó Ubisoft-fiókot.
    Ideiglenesen felfüggesztettük inaktív Ubisoft-fiókodat és Felhasználási feltételeink értelmében 30 napon belül véglegesen lezárjuk.
    Ha szeretné megtartani Ubisoft-fiókját, visszavonhatja a lezárást az alábbi Visszavonás gombra kattintva 05.03.2021 előtt."

    Eljutottunk mostanra arra a szintre szerintem, hogy feleslegesen sok a különféle játékos fiók. És ami engem a legjobban zavar, az az, hogy minden nagyobb kiadónak van már lassan valami "központi" rendszere, ahova kénytelenek vagyunk fiókot létrehozni. És ők gyűjtik rólunk a statisztikákat, próbálnak arra fele terelni, hogy az ő adott store-jukban vásárolgassunk. Felajánlják a lehetőséget, hogy minden platformot (PS, PC, Xbox, Switch) az ő saját fiókjaik alá linkeljük össze. De arra képtelenek, hogy ezek között a platformok között, legalább a progressek egységekes, megosztottak legyenek! :(((

    Miért nem használtam én se az Ubi accomat már 30 napja? Mert megvettem a The Crew 2-t PC-re. Elértem egy bizonyos pontig vele PC-n. Majd elhagytam a PC gaming-et, megvettem a The Crew 2-t PS4-re. És kezdhettem elölről. Most Xbox-om van, kezdhetném harmadjára is elölről. Rainbow Six: Siege ugyan ez...

    Egyébként meg fingom sincs, hogy mit jelent az, hogy "véglegesen lezárjuk". Bele se merek abba gondolni, hogy ez azt jelenti, hogy törlik a fiókomat, a megvásárolt játékokkal együtt. :U
    Mert a "Ha szeretné megtartani Ubisoft-fiókját" kijelentés, erősen ezt sugallja.

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák