Új hozzászólás Aktív témák

  • hadam98

    senior tag

    Boldog új évet kívánok mindenkinek :)

    Végigvittem a Cyberpunk főszálát ez mellett elég sok mellékküldetést csináltam és hát... Series X-en játszok a grafika szép de sok tekintetben a játék félkész. Rengeteg bug van a játékban engem annyira nem is zavarna, de tényleg nagyon sok idegesítő bug van benne. A mesterséges intelligencia gyakorlatilag a játékban nem létezik a küldetéseken kívül. Többet vártam ha már RPG és ekkora hype meg évek óta készül stb... A fősztori jó volt a mellékküldetések már kevésbé. Amiket be ígértek fele se igaz, romantikát én nagyon keveseltem valamint nagy szerepjáték de egy Skyrim ami több éves körbe röhögi ilyen téren. Annyi hiba van ebben a játékban, hogy nem fogják kijavítani egy hónap alatt. A balansz sincs a helyén... Azért írtam le mert aki még nem játszott vele és szeretne az várjon fél de akár egy évet is akkor talán már kész lesz a játék...

    GP-ben ha már benne van le szedtem az Outer Worlds játékot és azt kell mondjam a játék nagyon jó. Jó a sztori, jók a karakterek jó a játékmenet sokan szidták a grafikát de Series X-en nem néz ki olyan rosszul. Kíváncsian várom az Avowed játékot, biztos az is egy mestermű lesz az Obsidian kezéből végre komolyabb költségvetéssel :D

Új hozzászólás Aktív témák