Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz icemad #128824 üzenetére

    Mondjuk a prime videora én pont nem fizetnék elő, meg nem is tettem, csak része a prime előfizumnak, ami viszont a német amazon miatt nagyon megéri. Van valahol egy menüpont, ahol számolja neked, hogy a csak prime-os akciókkal, meg a szállíási díjakkal mennyit spóroltál. Az utóbbi hónapokban a szokásosnál is kevesebbet rendeltem amazonról, de így is többet mutat a számláló, mint az éves előfizetési díj. A Prime Video csak egy bónusz nekem. Eleve ritkán használom, mert állandóan azzal szopat, hogy vagy eredeti hang, vagy ahhoz tartozó felirat nincs, amerikai sorozatokat németül meg nézzenek a német kisnyugdíjasok, meg a török háziasszonyok, én ilyesmire nem vagyok hajlandó (pedig valszeg a németemnek jót tenne napi pár óra németül tévézés). Ezen kívül meg csak netflix, meg spotify előfizum van, de azokat meg az egész család intenzíven használja, illetve a GPU, de az meg úgy néz ki, kifizeti magát a rewardokból, még így is, hogy most eléggé visszanyirbálták a szerezhető pontokat. .

    p

    [ Szerkesztve ]

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák