Új hozzászólás Aktív témák

  • bpmcwap

    senior tag

    válasz icemad #120575 üzenetére

    :R EL se hiszed, hogy mennyit SEGÍTETTÉL ezzel az egy hozzászólással!!!! :R Nagyon szépen köszönöm!
    Nektek ez lehet hogy hihetetlen, de nekem teljesen kínai ez a világ! Még ha a fiam ha akar valamit, beütöm a jelszót, ott ülök mellette és mondja meg mit akar beállítani, vagy megkérdezi a haverját, hogy kell és 44 éves fejjel azt csinálom amit a tinédzser kis pöxxök mondanak - már ha jónak tartom engedni... azt nagyon nem szeretném, ha fű fa bokor virág kapcsolatba tudna velük lépni ismeretlenül a neten... pláne a 12-15 éves lányaimmal nem... annyi beteg dologról hallani és most nyugodtan lehet röhögni rajtam, de inkább óvatos vagyok mint megijedjek...

    Fortnite: pedig erre költünk a legtöbbet... :)) :DDD A lánytesóitól is vbooks vagy mi a xar kártyát kér álandóan szülinapra, karácsonyra meg arra megy a zsebpénze is... :O lányok meg tolják állampapirba... agyam eldobom ettől a gamerfüggőségtől...

    Még egy, ha a Hogwarts Legacy-t Xbox Series S-re optimalizálva veszem, akkor azt a használt one is megeszi, vagy inkább vegyem az one verziót? :R

    [ Szerkesztve ]

    Túrista vagyok

Új hozzászólás Aktív témák