Keresés

Aktív témák

  • kenand

    veterán

    válasz molnarpeter #11768 üzenetére

    Sajnos nincs rajta a játékon a frissítés, megpróbáltam 2 orig játékkal is.
    Pl. Kinect Adventures, HP 7

    Csak figyelmeztet, hogy frissíteni kell.
    Az offline frissítésnél meg nagyot szívtam, E71-es hibát dobott, lehet hogy nem volt elég hely, pedig előtte csináltam neki...
    Talán megoldódott, de jól beijedtem. Küld a konzolt szervizbe (az meg egy vagyon, ráadásul okosítva vettem) akkor inkább kidobás és másik használt gép...

    A moddolt profillal nem valószínű ban, mivel a kedves MS úgy látja, mintha a demo verzóval játszanál.
    Azt nem tiltja a MS, hogy a gépedre GOD játékot tegyél, csak ha nincs licenced hozzá akkor demo/bemutató módban megy, ha van licenced pedig ki van nyitva.

    A moddolt profil csonkított, azt nem tudja lenyomozni, mivel azzal nem is jelentkezel be a livera.

    A gép módosításért jár a ban. Ezzel nem módosítod és nem is lenne korrekt a MS-tól
    csináljanak olyan védelmet ami nem kijátszható, ennyi.

    Egyébként kicsit macerás a 2 kontrolleres módszer, az a játékot ami nagyon tetszik a gyerkőcöknek azt én is megveszem.
    Bár egy kicsit lehetne jobb áron a MS pont kis hazánkban, 3-4 Ft/pont erősen túlzott.

    Viszont a SLIM gépemen nem is módosíttatnám.(nem is lehet a 2. generációst egyelőre)
    Viszont mérföldekkel jobb, mint egy korábbi gép, azok nagyon megbízhatatlanok

Aktív témák