Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr Chapel

    tag

    válasz Tigerclaw #93091 üzenetére

    Jah, ez a mount leszedegetés Oribosban, idegesítő valóban. Én már egy textúra nélküli üres doboznak is jobban örültem volna, minthogy mégegyszer betegyem a lábam Dalaranba. Egyébként AH Dalaranban sincs tudtommal. A teleport kipakolgatás a város szélére csak azért nem zavar mert Mage karakterrel játszom jelenleg :) Story még csak épphogy bontakozik előttem, egyelőre nem mondok felette ítéletet. Mindenesetre már csak azért is jobban tetszik mert VÉGRE nem azt a nyomorult burning legiont vették elő századjára is. Egy 4 karaktert biztosan maxolok majd. 50-en várakozik egy Mage egy Paladin egy Death knight meg egy Monk. Pontosabban a Mage már 53as. Szóval a covenantos story linet majd próbálom mind a 4nél tolni, ha eljön az ideje. Valószinűleg az lesz mint általában az összes wow kiegnél hogy mikor megjelenik, toljuk egy két hónapot, és ennyi. A Bfa mondjuk akkor épp annyira nem jött át, hogy az akkor még 120 max levelíg se tartottam ki. 115 volt mikor abbahagytam. Mentségemre legyen, előtte pár hete lett meg a ps4 pro, aztán az exklúzívokat pótoltam.

Új hozzászólás Aktív témák