Új hozzászólás Aktív témák

  • -FreaK-

    veterán

    válasz Plata #85290 üzenetére

    Mi a játék neve? Nagy Star Trek fan-ként szégyellem is magam, hogy még nem játszottam olyan játékkal :D

    Igen azt tudom, hogy hol van, arra gondoltam.Az egy pöcsölős macera az egész, semmi kedvem hozzá. Keresgéltem korábban, de dps-ként eleve nehéz, aztán meg simán el is utasították egy csomószor a jelentkezésemet. Aztán volt, hogy bevettek hurrá. Fél órát álltunk a dungeon előtt, mert nem volt healer.. aztán hagytuk a fenébe az egészet. Felesleges időkidobás volt, ez többször is ráadásul.

    Miért nem lehet a random dungeon finderbe bele tenni mint a HC-t? Rákattintasz, hogy partyt keresel, berak a queue-ba és vársz míg nem talál neked partyt, addig csinálhatsz bármit...

    Azt értem hogy a Mythic egy magasabb szintre van tervezve, ami komoly kihívás és ezért meg van különböztetve, de könyörgöm.. ez a kieg után 3 hétig igaz kb. onnantól mindenkinek úgy megy mint a HC egy kicsit korábban. M+ -al ugyan ez a helyzet csak kicsit később. Mennyi lehet mire a játékosok a WQ-val meg egyebekkel elérik mondjuk egy M+5 szintjét? két hónap?

Új hozzászólás Aktív témák