Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Csapoati #76368 üzenetére

    Anno a 80k-s tokenből én is bevásároltam, de már elfogytak, 250k goldot pedig nem fogok kifarmolni 30 nap játékidőért. Az utolsó 4 hónapban így vettem 2x24 eur-ért 60 napos gc-ket, de megmondom őszintén, annyira keveset játszok, hogy nagyon gondolkodom rajta, hogy egyáltalán megéri-e. :( Vagy 6 éve folyamatos az előfizum, de szerintem lassan itt a vége a dolognak. Pedig jó néha benézni, kicsit kikapcsolódni, amikor játszom, akkor élvezem, ha meg nem lenne előfizetve, biztosan hiányozna, de kb hetente 2 alkalommal van időm 1,5-2 órára leülni a játék elé, a többi napon max mobile armory, vagy gyorsan 5 percre belépni,a napi craftokat elnyomni, ehhez meg sajnos már drága.

    Valaki (talán VIktor77) korábban javasolt mobilra olyasmi játékot, mint a garrison volt Draenorban, de nem találom, mi volt az. Esetleg más tippek is jöhetnek... Az akció része nem érdekel, nem kell sem körökre osztott csatázás, rts meg főleg nem, csak valami kis erőforrásmenedzsment, meg nyomokban egy kis rpg.

    p

    [ Szerkesztve ]

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák