Új hozzászólás Aktív témák

  • Arnold2

    őstag

    válasz Xirtam #48316 üzenetére

    Lehet, hogy egy kicsit puritán lesz a válasz, de most ez van ezt kell szeretni :)
    Nekem mint lock nagyon nem tetszett az elején, most már valamennyire megbékéltem vele, főleg úgy hogy cakum pak átdolgozzák mindhárom 90-es talentet 5.4-re.

    Pozitív dolog, hogy tényleg fightok közt tudsz pik pak váltani (egy piszok olcsó reagent kell legyen nálad, amiből veszel 2 stacket és egy darabig meg is feledkezhetsz róla). És kell is.
    Mai napig vannak kötelező talentek, de többségében olyanok vannak, amik tényleg opcionálisak. Most nem az van, hogy beállítod a patch elején EJ fórum alapján és a következőig hozzá sem nyúlsz, hanem azt a 2-3 beállítod ( :D ) a többivel meg játékstílushoz / boss fight-hoz mérten váltogatod.

    Negatív: lock eddig ugye CC isten volt, most van gyakorlatilag kettő. Nem panaszkodom, de nagyon sokat kellett "nyelni" az elején, hogy ne asztalborogatás legyen végül :)

    Szokni kell az biztos, főleg neked ugye a sok kihagyás után, de mivel nincs más ezért lázadozni lehet ellene, csak nem érdemes :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák