Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • animatrix11

    őstag

    üdv

    Mesélje már el valaki nekem a lockot miért kellet ennyire elb@szni pvpben? :(((
    Párszor már felmerült nálam a téma, de hagy nyugodni, most is voltam orgi előtt kicsit duellezni, ami amugy nem nagyon szoktam, inkább bg. Nekem a képességim nerfet kaptak, nem is kicsit, lassitó átok és curse of tungues ha jól tudom régen 60%al lassitotta a másik sebességét illetve a castolási idejét, most csak 30% sokat nem ér... a feart ledobják sebzéskor a karakterek nagyrész, hiába használta el a trinketjét, ráadásul kifut 6 kmre ugyhogy nem lövöldözök rá hanem futok utána, jó móka...
    A melee gondolom a lag miatt 5 méterről is tudnak ütni, de akkor meg mitől melee, a rugó rámrakja a cuccát hogy ne tudjak varázsolni + zsibbaszt? hol van nekem olyan spell hogy ne tudjon monjuk csapni? Palának a zsibbasztása: hát castolni nem láttam, csak rámdobja, ha leszedem megint, rendben, sebzéstől nem jön le és nem futok ki 6 kmre hogy ne érjen el, hát bármikor cserélnék vele cc-t. Vagy használhatnék ribit is, de ha nincs kitalentolva jó ideig castolja a cc-t ami egyből lejön sebzésre :o, vagy amig a szerencsétlen kutyával leszedem magamról a debuffokat rég halott vagyok, ráadául rugó ellen nem sokat ér a kutya pedig elvileg látja a stealthben van, a dkkat nem is emlegetem..., hirtelen ennyi hátrány jut eszembe egyetlenegy újitás van ami tetszik a lockoknak a teleportja.

    Régen a lock volt a legjobb pvp-s cast, most semmit nem ér, orgi előtt rajtam kivül egy árva lock sem kószált ami érthető. Jah 700as resis gearem van, monjuk nem a legjobb mert nagyrészt varrt cucc, 2 valor, meg néhány honoros gear, ezért is van hogy pve gearben kb ugyanott vagyok mint pvpsben legalábbis jelenleg. Játéktudás, rendben nem vagyok imba, ettől függetlenül annyira rossz sem. Jah és ha valaki azzal jön hogy kezdjél más karaktert, hát nem kezdek mert ez teszik, illetve tetszene...

    [ Szerkesztve ]

    Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

Új hozzászólás Aktív témák