Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sasa311

    veterán

    válasz FefeeX #13426 üzenetére

    Hát mit meséljek.
    2v2 csapat.
    dps+healer ellen az az alaptaktika, hogy kite+soft dmg és folyamatos mana drain az ellenfél healerére. Kitalentelt stingre -30% dispel + skorpió pet folyamatosan stackeli a poisont, ami megnehezíti a dispellt.
    Hunter addig kite-ol, amíg az ellen healerének manája kifogy és akkor nukeolja ki a targetet, mikor már nincs heal kapacitás.

    Hát én láttam már hunter + mindenféle healer felállást, biztos van mindnek előnye:
    - discpappal ugye gyorsabb mana drain, +buffok, egy fear CCnek, painsup, offenzív és defenzív dispel, massdispel
    - Druiddal több kiteoláshoz passzoló CC (root, ciklon), druid nehezebben CCzhető, abolish poison rugó ellen, bár igazából engem rugóval egy ilyen team szarrá kiteol, meg se bírom kb ütni a huntát, resto druidot meg nem tudom megölni ha nem kapom el humanba az elején, ami sajna nem sanszos.
    - Paladinnal defenzív dispel, blessing of freedom a kiteoláshoz, 1szem stun CCnek, BOP, bubi és társai
    - Sámánnal van sok szép totem, tide meg aggi, tremor meg grounding

    Nevarék biztos nem 1-2 ilyen csapattal találkoztak, ő sokkal többet tudna neked erről mesélni.

    [ Szerkesztve ]

    Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

Új hozzászólás Aktív témák