Keresés

Aktív témák

  • Iron Funeral

    őstag

    válasz Magister12 #2792 üzenetére

    WOT fórumon szoktam ólálkodni(illetve a head dev. blogjára is ránézek néha) ne kérdezd, hogy melyik topicban olvastam ezt.(Elég nagy felhajtást csinálnak az emberek a német tankoknak, hogy csináljanak ezt-azt velük, szóval sok topic van). Szerintem nincs sok logika abban amit csinálnak, statisztikák alapján balanceolnak és ennyi. Az, hogy a német tankok voltak a legjobbak nem mondanám, design szerint a szovjet tankok szerintem sokkal jobbak voltak mint a németek, egyszerűen csak csalóka összehasonlítani pl. egy Tigrist és egy T-34-et, az előbbiben több volt az anyag az utóbbi ellenben sokkal előremutatóbb design volt aminek a hatása a mai napig látható a tankokon :)

    [ Szerkesztve ]

    Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

  • Eagle16

    addikt

    válasz Magister12 #2792 üzenetére

    És annak jobban örülnél ha a Királytigrisedre 10 Sherman vagy T-34-es jönne?

    A játékban benne vannak olyan típusok is, amikkel a német tankok igazából sosem találkoztak, ezért tűnnek gyengének.

    T-34/85-tel, Is-2-vel, E8-as Sherman-el a játékban sem tudsz kilőni egy KT-t szemből, egyedül, 1 vs. 1-ben.

    Az Is-3 és az Is-4 direkt a KT ellen készült, persze hogy kilőhetik.

    Az már más dolog hogy a német tankoknak vannak olyan hibái amik nagyon idegesítőek, ezáltal még rosszabbnak tűnnek. (pl. nem létező lövegpajzs, gyúlékonyság, csökkentett végsebességek, kis sebzésű ágyúk stb...)

    BoogeyM@n.: már megint tereled a témát :U

    Nem írtam hogy vegyék el a sebssségét, csak annyi lett volna a lényeg, hogy a Ferdinand kompromisszumos tank, vannak előnyei és hátrányai, ezzel szemben a T-54-esnek szinte csak előnyei. Végül is miért ne, adjunk oda egy típusnak mindent, tűzerőt, páncélozottságot, mozgékonyságot és megvan a tökéletes tank.
    A láthatóságáról meg nem is beszélve.

    [ Szerkesztve ]

    ₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

Aktív témák