Keresés

Aktív témák

  • Eagle16

    addikt

    válasz BoogeyM@n. #2726 üzenetére

    Hmm, hát nem a röppálya görbül el, hanem a becsapódási szög lesz kisebb.

    Tisztában vagyok vele hogy a távolság növekedésével az AP átütése csökken, de ennek semmi köze ahhoz, hogy a T-54-es frontpáncélzata túl erős...az egy dolog hogy te nem tudod átlőni a Ferdinand-ot messziről T-54-essel, de kérlek szépen az egy Tier 8-as TD, ami nem megy 55-tel és nem úgy mozog mint egy versenyautó.

    A T-44-esnek csak a motorját nerfelték 5%-al, ahogy a Párducét is, de ezt már nemtudom hanyadjára mondom el, a T-44-es tulajok azért szívtak (meg a többi gyors med. tulaj is) mert megszűnt a teleportálás. Borzalmas tényleg, egy játékhibából adódó előnyt elvettek. Hüpp.

    De én még mindig azt mondom, hogy nem fognak jelentősen alakítani a T-54-esen, vagyis én is veszek majd egyet, csak úgy kikapcsolódásnak.

    [ Szerkesztve ]

    ₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

  • PetAd

    tag

    válasz BoogeyM@n. #2726 üzenetére

    Nem kell elcseszniük a T54-et csak olyan szinte hozni mint a másik 2 T9 med. Persze utána lenne sírás a T54 tulajok részéről, hogy nem tudnak minden tankot könnyedén szétlőni, meg nem pattogna róluk szemből egy T8-as nehéz tank top ágyúja 20m-ről, de nem sírni kell hanem megtanulni rendesen játszani, ahogy a többiek. Érdekes, mióta bejött a T54, oldalakat lehetne megtölteni az ellenük felhozott érvekkel (80-as évekbeli motor, prototípus frontpáncélzat, valóságtól eltérő méret), még ezek után is gyengíteni kellene rajtuk. Hasonlítsd össze a T54 és a Panther 2 adatait, szerinted jól ki van egyenlítve?

Aktív témák